Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Rozliczenie podatkowe z zagranicy. Zaufaj specjalistom i nie przejmuj się formalnościami. Otrzymaj wysoki zwrot podatku z Austrii lub Niemiec

Pinterest LinkedIn Tumblr

Potrzebujesz wsparcia w rozliczeniu podatku z Austrii lub Niemiec? Biuro podatkowe Holandia.org pomoże Ci odzyskać wysoki zwrot podatku w kilka miesięcy. Wystarczy złożyć stosowne dokumenty, a my już zajmiemy się resztą. Rozliczymy Twój podatek skutecznie, poprawie i co najważniejsze – w terminie. To, co skomplikowane i trudne do zrozumienia, stanie się proste i logiczne. Zaufaj specjalistom, którzy mają duże doświadczenie w pomaganiu Polakom odzyskać zwrot podatku. Skorzystaj już dziś z Holandia.org!

Zwrot podatku z Niemiec nawet w 6 tygodni. Średni zwrot to 1200 euro!

Zwrot podatku z Niemiec przysługuje pracownikom, którzy podejmowali się legalnej pracy na terenie naszych zachodnich sąsiadów. Jeżeli podatek od wynagrodzenia był wyższy, niż prognozował urząd skarbowy, zostanie podatnikowi zwrócona część odprowadzanych składek. Aby rozpocząć całą procedurę, wymagane jest zebranie odpowiednich dokumentów, m.in. kartę podatkową Lohnsteuerkarte i dostarczyć je do Finanzamt do dnia 31 maja bieżącego roku podatkowego. Im szybciej to zostanie zrobione, tym pieniądze w krótszym terminie trafią na polskie konto bankowe. Zdecyduj się na sprawdzone i wiarygodne biuro rachunkowe Holandia.org i odzyskaj swój zwrot podatku z Niemiec.

Jak rozliczyć się z podatku w Austrii?

Zeznanie podatkowe w Austrii obejmuje następujących podatników: zameldowane osoby, posiadające status rezydenta, pracowników, których dochód przekroczył 12 tys. euro oraz tych, którzy mieli w ciągu roku więcej niż jednego pracodawcę. Rozliczenie podatku Austria  z biurem podatkowym trwa od 2 do 6 miesięcy. W tym czasie urzędnicy rozpatrują nadesłane zeznanie podatkowe i sprawdzają m.in. czy przysługują podatnikowi zawarte w nim ulgi podatkowe, np. ulga dla osób mających dzieci lub z tytułu dojazdu do pracy. Jeśli pracowałeś/pracowałaś w Austrii i nie chcesz męczyć się ze skomplikowanymi formalnościami, skontaktuj się z doradcami z Holandia.org i rozlicz swój podatek już dziś!

 

Comments are closed.