Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Jaką sofę wybrać do salonu?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Salon i pokój dzienny to przestrzenie, w których chętnie odpoczywamy, podejmujemy gości czy spędzamy czas w gronie najbliższych. Przemyślana aranżacja jest kluczowa, aby zapewnić sobie komfort. Zdecydowana większość osób decyduje się na to, by w centralnym punkcie salonu stanęła sofa ze stolikiem kawowym. Jaki mebel okaże się najlepszy?

Sofa dwuosobowa w komplecie z fotelem

Sofy dwuosobowe to idealne rozwiązanie dla mieszkań blokowych czy kawalerek, gdzie każdy metr jest niezwykle ważny. Niewielkie sofy dwuosobowe pozwolą na wygodny wypoczynek dwóch osób, a dodatkowo mogą stanowić element większego kompletu, np. z fotelem. Sofy dwuosobowe to nierzadko modele rozkładane – oznacza to, że wieczorami wygodna sofa zmieni się w komfortowe łóżko, np. dla gości. Sofy dwuosobowe mogą też posiadać dodatkowe pojemniki wewnątrz, w których bez trudu zmieści się dodatkowa kołdra i poduszka.

Sofa trzyosobowa, idealna do salonu!

Sofy trzyosobowe są jednymi z najchętniej wybieranych – pozwalają wygodnie rozsiąść się kilku osobom, jak też położyć się z poduszką pod głową i np. oglądać TV. Sofy trzyosobowe oferowane są w szerokiej gamie kolorów i materiałów – bez trudu możliwe jest znalezienie sofy tapicerowanej trwałymi tkaninami bawełnianymi, jak również sof skórzanych, które rewelacyjnie sprawdzą się zarówno w salonach, jak i gabinetach czy biurach. Sofa trzyosobowa może być uzupełniona o wygodny fotel, lub też stanowić samodzielny mebel, przy którym ustawiony zostanie stolik kawowy. Również w przypadku sof trzyosobowych wiele modeli jest rozkładanych. Dzięki przemyślanej konstrukcji taka sofa zmienia się w wygodne łóżko dla domowników czy gości. Wiele dostępnych modeli sof trzyosobowych to również meble z funkcją relaks. Oznacza to, że posiadają one wysuwane zagłówki oraz podnóżki.

 

Comments are closed.