Ad
Ad
Ad
Technologia

Wygodna obsługa bankowa dla klientów

Pinterest LinkedIn Tumblr

Tak, na dostęp do usług bankowych nikt aktualnie nie może narzekać. Jest dobrze. Ale czy może być jeszcze lepiej? Odpowiedź na to pytanie może znać firma 10Clouds, która pracuje właśnie nad tym, aby móc zaoferować swoim klientom coś “ekstra”, co sprawi, że słowo wygoda zostanie zrozumiane w zupełnie nowym kontekście.

Wirtualny Oddział

Dokładnie mowa tutaj o Virtual Branch. Ma być to Wirtualny Oddział, który sprawi, że klienci skupieni wokół tego, nie będą mieli żadnych problemów z tym, aby dopasować poszczególne aspekty bankowe dla swoich potrzeb. To zupełnie nowe doświadczenia, które sprawić mogą, że na usługi bankowe będzie można patrzeć z zupełnie nowej perspektywy. Zmierzenie się z takim wyzwaniem, nie było łatwe i nadal nie jest. Ale 10Clouds lubi mierzyć się z takimi wyzwaniami, stając się poważną konkurencją dla innych firm.

Nowoczesna obsługa klienta

Virtual branch online banking ma sprawić, że obsługa klienta ma być bardziej nowoczesna, a do tego wygodniejsza. W jaki sposób jest to możliwe? Odpowiedź na to pytanie poznali programiści, którzy niejako zostali zmuszeni do przyspieszenia swoich prac z powodu wybuchu pandemii COVID-19. Chyba nikt nie byłby w stanie powiedzieć, że szalejący wirus może spowodować, że pojawi się chociaż jedna dobra rzecz, a mianowicie Virtual Branch.

Dla kogo?

Virtual Branch jest nadal na etapie udoskonalania, dlatego też nie wszyscy mogą z tego skorzystać. W chwili obecnej jest to usługa, która dedykowana jest dla:

  • mikro,
  • bankowości premium,
  • korporacji,
  • MŚP.

Czy w przyszłości większa liczba osób będzie mogła skorzystać z tego typu rozwiązań? Jest to możliwe. Technologia cały czas się zmienia, więc VB będzie lepiej dopasowane do współczesnych potrzeb rynku.

Potrzeby klientów

Virtual branch online banking oferuje wiele i na bieżąco odpowiada na potrzeby klientów. To m.in. możliwość połączenia się z pracownikiem banku za pomocą specjalnych kamer, jakie umożliwiają przekaz na żywo. Dzięki temu bez problemu będzie można omówić problemy, z jakimi klient na co dzień może się spotykać. To także specjalnie dopasowane platformy, które umożliwiają udostępnianie materiałów reklamowych, czy też ważnej dokumentacji. W czasach, kiedy koronawirus ograniczył wszystkich do przebywania w domu, takie rzeczy zyskały na wartości i nadal na pewno będą zyskiwać. Teraz swoboda jest większa, ale klienci przekonali się, że dzięki temu wiele spraw można załatwić bez konieczności wychodzenia z domu, zapewniając tym samym większą wygodę i komfort.

 

Comments are closed.