Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

W jakich aranżacjach sprawdzą się ciemnoszare meble ogrodowe?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Szukając inspiracji na modny ogród, warto zwrócić uwagę na aranżacje wykorzystujące ciemnoszare meble ogrodowe. Stonowana kolorystyka mebli ogrodowych będzie doskonale komponować się z zielenią wokół. Takie połączenie będzie idealną przestrzenią do odpoczynku po długim dniu w pracy czy w szkole.

Ciemnoszare meble ogrodowe z technorattanu

Szukając kompletu mebli w stonowanych kolorach, nie ma lepszej opcji niż ciemnoszare meble ogrodowe z technorattanu. Meble technorattanowe cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów, odznaczają się elegancją i wysoką odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Meble technorattanowe doskonale sprawdzają się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach, zapewniając wygodę i odpoczynek na najwyższym poziomie. Ciemnoszare meble ogrodowe tego typu są lekkie – jest to wynik zastosowania aluminiowych stelaży, które zabezpieczono przed korozją. Okrycie mebli to plecionka syntetyczna, której nieporowata struktura nie wchłania brudu, wilgoci. Technorattan jest materiałem wysoce odpornym na uszkodzenia – nawet po wielu latach nie płowieje, zachowuje trwałą strukturę. Kolekcje mebli technorattanowych są niezwykle rozbudowane – znaleźć w nich można zarówno sofy narożne, jak i klasyczne fotele, krzesła, stoły, stoliki kawowe, leżanki ogrodowe.

Ciemnoszare meble ogrodowe w cieniu parasola

Ciemnoszare meble ogrodowe z technorattanu warto ustawić w cieniu funkcjonalnego parasola ogrodowego. Nowoczesne parasole ogrodowe bez trudu dopasujemy do istniejącej aranżacji. Parasol ogrody posiada wiele punktów regulacji, by możliwe było łatwe ustawianie kąta padania cienia. Dodatkowo jego czasza jest regulowana w jednej lub w dwóch płaszczyznach. Czasza parasola to tkanina techniczna z warstwą poliuretanu – takie połączenie skutecznie chroni przed silnym promieniowaniem UV, ale też przed niespodziewaną mżawką.

Comments are closed.