Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Dopasowany do potrzeb zestaw sztućców

Pinterest LinkedIn Tumblr

Sztućce na naszym stole to podstawa – dzisiaj jednak nie są one wyłącznie funkcjonalnym narzędziem, ale też dodatkiem, który całkowicie może zmienić wnętrze czy oprawę stołu. Nowoczesny zestaw sztućców sprawi, że każdy posiłek stanie się lepszy, a sami producenci zaproponują nam rozwiązania, które będą cieszyć nasze oczy przez długie lata. 

Zestaw sztućców na domowy stół

Wśród najchętniej kupowanych wymienia się oczywiście zestaw sztućców odpowiednich na domowy stół, ale również do restauracji, kawiarni, hotelów. Komplety sprzedawane są w zestawach, w których znajdziemy kilkadziesiąt elementów, w zależności od naszych potrzeb i oczekiwań. Niezwykle istotne jest to, że nowoczesny zestaw sztućców tworzony jest ze stali nierdzewnej 18/10, która nie odkształca się, nie jest podatna na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne, ścieranie. Sztućce takie możemy bez obaw czyścić w zmywarkach automatycznych. 

Kupując zestaw sztućców koniecznie zwróćmy uwagę na ich profilowanie oraz na wyważenie. Te dwa zagadnienia są istotne z punktu widzenia wygody użytkownika. Źle wyważone sztućce będą utrudniały wygodne jedzenie, będą nieporęczne. 

Zdobienia – jak projektowany jest zestaw sztućców?

Jednym z najbardziej istotnych czynników podczas wyboru kompletu sztućców przez nas jest ich zdobienie – mówią sprzedawcy ze sklepu gerlach.pl. Współcześnie komplet sztućców może być zaprojektowany na wiele sposobów: projektanci chętnie sięgają po najnowsze trendy i proponują nietuzinkowe zdobienia czy formy. Sztućce mogą posiadać wydłużone rękojeści, co nadaje im optycznej lekkości i smukłości. Chętnie stosowane są również frezy oraz zdobienia w konkretnych formach, np. z wykorzystaniem wzorów florystycznych. Sztućce dostępne są również z wybranymi przez nas grawerami. 

Comments are closed.